Hakkımızda

Ürün Fotoğrafçılığı Nedir?

 

Halka sunmak amacıyla ürünleri ulaştırmak istediğiniz kitlenin gerçekte nasılsa o hali ile ulaştırılmasına destek veren görsel satış hizmeti ürün fotoğrafçısı sayesinde sunulmaktadır. Hedef kitlenin ürünleri anlayabileceği boyutta en azından akıllarında bir fikir oluşturabilecek şekilde fotoğraflanması kaliteli bir şekilde hedef kitleye ürünlerin ulaştırmasında büyük önem taşır.

 

Ürün Fotoğraflama Mekanizması Nasıl Çalışır?

 

Ürünü görebilmek adına bir görüşme için randevu alınır

Ürün özellikleri ve işleyiş mekanizması anlaşılır

Ürünün ulaşacağı hedef kitle açısından bir çekim planı oluşturulur

Ürünün türüne göre still life çekimleri için gerekli ekipmanlar ayarlanır

Konsept belirlemek suretiyle fotoğraflar çekilir

 

Misyonumuz

 

Müşteri memnuniyetine uygun prensipler içerisinde ürün satış hizmeti gerçekleştirebilmek için profesyonel bir fotoğraf aşaması olması gerektiğinin bilincinde hareket eden e-ticaret fotoğrafçısı ile ürün tanıtımını gerçeği gibi görsele sunmak yolunda ilerliyoruz. Ürünlerin satışı açısından önemli olan geri dönüşlerde ürün görseldeki gibidir ifadesine uygun çalışma prensibi güden e-ticaret fotoğrafçısı ürün kalitesini görsele yansıtmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

 

Kaliteli içerik sunumu açısından tamamen görsele uygun konsept sağlamak üzere hareket eden firmamızda yapılan çekimler e-ticaret ürün fotoğraf çekimi kapsamında ele alınmaktadır. Ürün satışını etkileyen en önemli unsurun ürünün görseli olduğunu bilerek yola çıkan firmamız kurumsal anlayışla uzman bir dille çalışmaktadır. Kişilerin ihtiyaç duydukları ürünü satın almalarında en büyük etken gezdikleri mağaza içerisinde bulunan ürünü incelemek suretiyle karar vermektir. Bu nedenle fotoğraflama önem arz eder.

d